Restauracja

Restauracja

W restauracji mieszczącej się na terenie ośrodka Złoty Potok Resort nasi goście mają okazję spróbować znakomitych dań kuchni polskiej i włoskiej. Niewątpliwą zaletą tego miejsca jest znajdujący się przy restauracji taras, gdzie można usiąść i podziwiać wspaniały widok na piaszczystą plażę oraz Jezioro Złotnickie.

Oferujemy smaczne śniadania w formie bufetu szwedzkiego, tradycyjne obiady, dania z grilla, pizzę, desery (w tym domowe ciasta) oraz kolacje.

W restauracji Fiume d’oro śmiało można urządzać wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i integracyjne z możliwością pełnego wyżywienia oraz ofertą pieczonego prosiaka.

Dla dzieci

W ramach organizacji wszelkich imprez przygotowujemy poczęstunek, w tym artystyczne torty urodzinowe. Na życzenie klientów dbamy o wyjątkową dekorację sali. Również stoły są nakryte specjalnymi urodzinowymi dekoracjami. Przygotowujemy tematyczne urodziny przy udziale animatora czy instruktora tańca. Podczas całej zabawy animator lub inny specjalista od zabaw organizuje dzieciom zabawy i konkursy.

Dbamy również o dorosłą część gości serwując  kawy, herbaty oraz domowe ciasto. Lokal zarezerwowany zostaje na wyłączność osób organizujących przyjęcie. Zapewniamy w ramach ceny potrzebne materiały i rekwizyty.

Dbamy o bezpieczeństwo Państwa dzieci. W sezonie letnim możemy zorganizować plenerowe przyjęcia z wykorzystaniem piaszczystej plaży.

Dodatkowe atrakcje, które można zorganizować dla dzieci to m.in.  malowanie twarzy, zmywalne tatuaże, skręcone baloniki, doplatanki i spraye do włosów, confetti, karaoke dla dzieci, przygotowanie zaproszeń dla gości.